Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 293 kg |
| Výška cm: | 146 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 9.0 - 19.5 kW |
| Max tlak práce: | 2 bar |
| Emise CO: | 1112 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.089 % |
| Emise NOx: | 123 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 66 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 8 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 50 cm |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | 240 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | 480 cm2 |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 8 kW |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Dekorativní skleněné sklo,Načítání spalovací komory |
| Koeficient EEI: | 113 |
| Teplota spalin: | 196 °C |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení,KRATKI PRO,BImSchV 2 |
| Zavírání: | False |
| Barva obložení: | Bílý |
| Objem vody: | 47 l |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Pravý roh |
| Sezonní energetická účinnost: | 76 |
| Teplná účinnost: | 86 |
| Průměrný výkon vody: | 9 kW |
| Průměr vystupu spalin: | 200 mm, 200 |
| Šířka cm: | 91 cm |
| Jmenovitý výkon: | 17 kW |
| Dostupnost: | Expedice 3-5 týdnů |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 293 kg |
| Výška cm: | 146 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 9.0 - 19.5 kW |
| Max tlak práce: | 2 bar |
| Emise CO: | 1112 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.089 % |
| Emise NOx: | 123 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 66 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 8 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 50 cm |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | 240 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | 480 cm2 |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 8 kW |
| Vybaveni: | Příjem vzduchu,Dekorativní skleněné sklo,Načítání spalovací komory |
| Koeficient EEI: | 113 |
| Teplota spalin: | 196 °C |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení,KRATKI PRO,BImSchV 2 |
| Zavírání: | False |
| Barva obložení: | Bílý |
| Objem vody: | 47 l |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Pravý roh |
| Sezonní energetická účinnost: | 76 |
| Teplná účinnost: | 86 |
| Průměrný výkon vody: | 9 kW |
| Průměr vystupu spalin: | 200 mm, 200 |
| Šířka cm: | 91 cm |
| Jmenovitý výkon: | 17 kW |
| Dostupnost: | Expedice 3-5 týdnů |