Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 315 kg |
| Výška cm: | 122 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 5.0 - 14.0 kW |
| Max tlak práce: | 2 bar |
| Emise CO: | 1230 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.098 % |
| Emise NOx: | 98 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 28 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 27 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 50 cm |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | 135 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | 270 cm2 |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 5 kW |
| Koeficient EEI: | 111 |
| Teplota spalin: | 181 °C |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení,KRATKI PRO,BImSchV 2 |
| Zavírání: | False |
| Barva obložení: | Černý |
| Objem vody: | 26.5 l |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Směrem dopředu |
| Sezonní energetická účinnost: | 75 |
| Teplná účinnost: | 85 |
| Průměrný výkon vody: | 7 kW |
| Průměr vystupu spalin: | 180 mm, 180 |
| Šířka cm: | 83.5 cm |
| Jmenovitý výkon: | 12 kW |
| Dostupnost: | Expedice 3-5 týdnů |
| Značka: | KRATKI |
| Hmotnost kg: | 315 kg |
| Výška cm: | 122 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 5.0 - 14.0 kW |
| Max tlak práce: | 2 bar |
| Emise CO: | 1230 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.098 % |
| Emise NOx: | 98 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 28 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 27 mg/m3 |
| Max délka dřevěné palivo: | 50 cm |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | 135 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | 270 cm2 |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 5 kW |
| Koeficient EEI: | 111 |
| Teplota spalin: | 181 °C |
| Materiál provedení: | Ocel |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení,KRATKI PRO,BImSchV 2 |
| Zavírání: | False |
| Barva obložení: | Černý |
| Objem vody: | 26.5 l |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Směrem dopředu |
| Sezonní energetická účinnost: | 75 |
| Teplná účinnost: | 85 |
| Průměrný výkon vody: | 7 kW |
| Průměr vystupu spalin: | 180 mm, 180 |
| Šířka cm: | 83.5 cm |
| Jmenovitý výkon: | 12 kW |
| Dostupnost: | Expedice 3-5 týdnů |