Individuální poradenství
Více než 15 let zkušeností v oboru
Držitel certifikátu kvality ISO 9001
| Hmotnost kg: | 201.47 kg |
| Výška cm: | 90.5 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 5,5 - 16,5 kW |
| Max tlak práce: | 2 bar |
| Emise CO: | 1162 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.091 % |
| Emise NOx: | 94 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 102 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 20 mg/m3 |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | 195 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | 390 cm2 |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 7.5 kW |
| Koeficient EEI: | 114 |
| Teplota spalin: | 203 °C |
| Materiál provedení: | Ocel,Litina |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení |
| Zavírání: | True |
| Objem vody: | 40.5 l |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Směrem dopředu |
| Sezonní energetická účinnost: | 76 |
| Teplná účinnost: | 85.7 |
| Průměrný výkon vody: | 6.5 kW |
| Průměr vystupu spalin: | 200 |
| Šířka cm: | 69 cm |
| Jmenovitý výkon: | 14 kW |
| Dostupnost: | Expedice 5-15 pracovních dní |
| Hmotnost kg: | 201.47 kg |
| Výška cm: | 90.5 cm |
| Rozsah tepelného výkonu: | 5,5 - 16,5 kW |
| Max tlak práce: | 2 bar |
| Emise CO: | 1162 mg/m3 |
| Emise CO (při 13% O 2 ): | 0.091 % |
| Emise NOx: | 94 mg/Nm3 |
| Emise OGC: | 102 Nm3 |
| Emise prachu mg/m3: | 20 mg/m3 |
| Minimální aktívní pole mřížky vstupu: | 195 cm2 |
| Minimální aktívní pole mřížky vystupu: | 390 cm2 |
| Teplný výkon pro vytápění pokojů: | 7.5 kW |
| Koeficient EEI: | 114 |
| Teplota spalin: | 203 °C |
| Materiál provedení: | Ocel,Litina |
| Certifikát: | Ekodesign,Určeno pro zotavení |
| Zavírání: | True |
| Objem vody: | 40.5 l |
| Druh paliva: | Ocenulé listnaté dřevo (vlhkost ≤ 20%) |
| Druh zasklení: | Směrem dopředu |
| Sezonní energetická účinnost: | 76 |
| Teplná účinnost: | 85.7 |
| Průměrný výkon vody: | 6.5 kW |
| Průměr vystupu spalin: | 200 |
| Šířka cm: | 69 cm |
| Jmenovitý výkon: | 14 kW |
| Dostupnost: | Expedice 5-15 pracovních dní |